טל גלאון

עו"ד טל גלאון, יליד 1978, בוגר הפקולטה למשפטים L.L.B  והפקולטה למנהל עסקים B.A, התמחות מימון, במרכז הבינתחומי הרצליה . חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.

עורך דין פלילי טל גלאון שירת בצה"ל כלוחם בסיירת של חטיבת גבעתי, ובהמשך שירת במרכז ההסברה הרב חיילי של צה"ל. על תיפקודו במרכז ההסברה, פיקוד על פרויקט חייל ליום אחד,  קיבל עו"ד גלאון תואר חייל מצטיין.

החל משנת 1999 החל עו"ד טל גלאון  לעבוד במערך האבטחה הממלכתי, בחטיבת הביטחון בנמל התעופה בן גוריון. בשנת 2001 עבד עו"ד טל גלאון  במערך הביטחון של חברת התעופה הלאומית של ישראל – אל על, בתפקיד ע' קב"ט בכיר. בשנת 2002 ובמקביל ללימודיו חזר לעבודה בנתב"ג כראש צוות בודקי ביטחון ובהמשך כסגן ראש משמרת בודקי ביטחון.

עו"ד טל גלאון עוסק בייצוג משפטי בתחום הפלילי על כל גווניו ורבדיו, בייצוג בתחום התעבורה על כל גווניו ורבדיו, וייצוג בעתירות מנהליות כנגד משרד הפנים ורשויות המדינה בכל הקשור לקבלת מעמד חוקי בישראל.

עו"ד טל גלאון מאמין במתן שירות מקצועי, יעיל, מסור ואמין לכל לקוחותיו.

עו"ד טל גלאון מאמין בזמינות ללקוחותיו, בכל שעות היממה, באוזן קשבת לכל בעיה או צרה אליהם נקלעו לקוחותיו.

עו"ד גלאון מאמין בייצוג משפט ברמה המקצועית ביותר, בלחימה בלתי מתפשרת, עד לקבלת התוצאה המשפטית הטובה ביותר האפשרית.

עו"ד גלאון מאמין כי כדי להעניק את השירות המשפטי הטוב ביותר, על כל עו"ד להקפיד ולהתעדכן בקריאת חומר משפטי, עדכוני חקיקה וחידושי הלכות ופסיקה. בשל כך מקפיד עו"ד גלאון להתעדכן בכל האמור ולהשתתף במגוון השתלמויות מקצועיות.

עו"ד טל גלאון מעניק ללקוחותיו יחס אישי ואלו יודעים שיש למי לפנות בשעת פקודה !